Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lokum ve ceviz görmek

Kahve falında lokum ve ceviz görmek işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında lokum ve ceviz gördüyseniz:

  • Karşı çıkmak yerine, bırakın rahatlasınlar.

Kahve falında hindistan cevizli lokum görmek uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lokum ve ceviz görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cevizli lokum görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, içine düşen fesada yeniliceğine işarettir.

Kahve falında lokum toplamak elinin bolluk göreceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında lokum bisküvi yemek içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine delalettir.

Kahve falında lokum ve şeker görmek atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lokum bisküvi dağıtmak ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lokum istemek daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine alamet etmektedir.