Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun beyaz ip görmek

Kahve falında uzun beyaz ip görmek yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, insanlarla arasının açılacağına, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun beyaz ip gördüyseniz:

  • İş hayatınızı içeren ilişkilerinizde rahatlama başlıyor.

Kahve falında uzun beyaz ip görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, bir sebeple fal sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun bir ip görmek işlerini hafifleteceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun ip görmek rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz dantel ipi görmek başarılı adımlar atacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine işarettir.

Kahve falında yeşil ve beyaz ip görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah ve beyaz ip görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz ip ve iğne görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine inanılır.

Kahve falında beyaz iple dikiş dikmek kazancının helal para olacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza rivayet etmektedir.