Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında unicorn görmek

Kahve falında unicorn görmek rızkının çeşitleneceğine, fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, haram yollardan mal sahibi olunacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, insanlara öncülük edeceğine alamet eder.

Kahve falında unicorn gördüyseniz:

  • Yeni bir planı yürürlüğe koyabilirsiniz.

Kahve falında orucu unutup yemek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında unlu ekmek görmek çok iyi işler gerçekleştireceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında un yemek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında unlanmış balık görmek bununla yüceleceğine, zorluklarını aşacağına, onu mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine rivayet eder.

Kahve falında un kaybetmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine delalettir.

Kahve falında yağ ve un görmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına delalettir.

Kahve falında oruçlu iken unutup yemek yediğini görmek meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine yorulur.

Kahve falında un helvası yediğini görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına alamet eder.