Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su deposu görmek

Kahve falında su deposu görmek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, kalp kırıklığı olacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına yorulur.

Kahve falında su deposu gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletebilir, belli davranış biçimlerinizin üzerinden geçebilirsiniz.

Kahve falında depoya su doldurmak hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su deposu görmek keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına işarettir.

Kahve falında su deposu yapmak açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su deposuna düşmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında su dolu depo görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında benzin deposu görmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gıda deposu görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında buğday deposu görmek sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına inanılır.