Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve giren yılan görmek

Kahve falında eve giren yılan görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, iyi konumlara geleceğine, ruhani önderlik yapacağına tabir olunur.

Kahve falında eve giren yılan gördüyseniz:

  • Öğrenmek istediğiniz şeyler veya acilen edinmek istediğiniz bilgiler var.

Kahve falında evde yeşil yılan görmek çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına delalettir.

Kahve falında evde piton yılanı görmek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında ev dolusu yılan görmek sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, bolluk ve berekete kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında evde büyük yılan görmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yılanın evden çıktığını görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanı evden atmak güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eve giren yılan görmek hayatını kazanırken keyif alacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evde yavru yılan görmek aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, ümitsizliğe rivayet eder.