Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında askeri görmek

Kahve falında askeri görmek kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, keyifli hale geleceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında askeri gördüyseniz:

  • Aslında başka şeyler yapmak istemenize rağmen, başka bir şeyle uğraşmanız eğlenceli görünse de, istikrarsız bir görüntü ortaya çıkması diğerlerine rahatsız edici gelebilir.

Kahve falında askeri dağda görmek yaşamına renk geleceğine, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına tabir olunur.

Kahve falında askeri uğurlamak sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında askeri kamyon görmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine işaret eder.

Kahve falında askeri personel görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine delalet eder.

Kahve falında askeri okulda okumak yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına işarettir.

Kahve falında askeri silahlı görmek kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında askerin savaştığını görmek geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, anne baba duaları alınacağına işarettir.

Kahve falında askeri bölgeye girmek hem yıpranacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına inanılır.