Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumurtlayan balık görmek

Kahve falında yumurtlayan balık görmek işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına ve böylece hayatında aşama kaydedeceğine, yeni iş kollarına girileceğine, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yumurtlayan balık gördüyseniz:

  • Size yol göstermek istedikleri konularda aslında fazla fikir sahibi olmayabilirler.

Kahve falında tahta balığı görmek sevincinin üzüntüye döneceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük canlı balık görmek kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balığın konuştuğunu görmek büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında balık görmek güçsüz ve nefessiz kalacağına, istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder.

Kahve falında küçük mavi balık görmek çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yunus balığı kurtarmak uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine alamet eder.

Kahve falında üç tane balık görmek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine rivayet eder.

Kahve falında yunus balığıyla yüzmek hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına işaret eder.