Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında opera görmek

Kahve falında opera görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, hayatının iyileşeceğine, hem yeni yerler göreceğine alamet eder.

Kahve falında opera gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu güçlendirecek yatırımlar veya planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında opera dinlemek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında opera görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine alamet eder.

Kahve falında opera söylemek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına yorulur.

Kahve falında operaya gitmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, huzura kavuşacağına inanılır.