Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında haksızlığa uğramak

Kahve falında haksızlığa uğramak ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, manevi mutluluğu tadacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına tabir olunur.

Kahve falında haksızlığa uğramak gördüyseniz:

  • Yavaş yavaş tekrar her konuda iyimser düşünmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında haksızlığa uğradığı için ağlamak sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine alamet eder.

Kahve falında haksızlığa uğramak önemli bir lider haline geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında haksızlığa uğradığını görmek kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına delalet eder.

Kahve falında haklı olarak beddua etmek kiracı olmaktan kurtulacağına, büyük başarılara kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında haksız yere hapse girmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına inanılır.

Kahve falında hakkını haram etmek pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında haksızlığa karşı gelmek gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına delalettir.

Kahve falında haksızlığa uğrayıp ağlamak gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine delalet eder.