Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hastane görmek

Kahve falında hastane görmek işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, işlerin yoluna gideceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, haram mal yiyip içeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hastane gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, yaşadığınız yeri, sosyal yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında hastane odası görmek iş hayatında iniş yaşanacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kızını hastanede görmek işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, bereketli işler yapılacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğin kişiyi hastanede görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hastane yatmak onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, rahat bir hayata başlayacağına delalettir.

Kahve falında kendini deliler hastanesinde görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini hastaneye yetiştirmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına tabir olunur.

Kahve falında hastanede akraba görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında hastanede hemşire olarak çalışmak almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına alamet etmektedir.