Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deve kervanı görmek

Kahve falında deve kervanı görmek yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, fal sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına yorulur.

Kahve falında deve kervanı gördüyseniz:

  • Bazı olayların gidişatını sizin diğerlerine olan davranışlarınız belirliyor.

Kahve falında deve kervanı görmek kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder.

Kahve falında kervan görmek dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fil kervanı görmek disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında deveyle uçmak çok büyük kısmetlere sahip olacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine inanılır.

Kahve falında deve yıkamak kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine alamet eder.

Kahve falında ölü deve görmek borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve üzerinde gelin görmek hayal kırıklığına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına delalet eder.

Kahve falında deve eti dağıtmak aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.