Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüz tl görmek

Kahve falında yüz tl görmek rahat bir hayatı olacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında yüz tl gördüyseniz:

  • işinizde üstlerinizin dikkatini çekip, olumlu puanlar toplayabilirsiniz.

Kahve falında yüze bişey sürmek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine işarettir.

Kahve falında yüzüne pudra sürmek işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına rivayet eder.

Kahve falında insan yüzleri görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, malından ve parasından olacağına delalet eder.

Kahve falında denizde yüzen gemi görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında ölünün yüzüne dokunmak mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, huzurunun artacağına işaret eder.

Kahve falında yüze pudra görmek zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında yüzünde kızarıklık görmek küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünde sivilce olduğunu görmek zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına işaret eder.