Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at dili görmek

Kahve falında at dili görmek yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, rahatının da yerine geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına işarettir.

Kahve falında at dili gördüyseniz:

  • Gerçekleri öğrenerek ilerlemenizde fayda var.

Kahve falında atın dilini görmek kişinin geçiminin zorlaşacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında at dili görmek başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, kız çocuğunun olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi dil görmek sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına işarettir.

Kahve falında kendi dilini koparmak sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına delalettir.

Kahve falında dil yediğini görmek yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dil balığı tutmak zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, hatalarını fark edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dili şişmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine yorulur.

Kahve falında küçük dil görmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine yorulmaktadır.