Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçe görmek

Kahve falında bahçe görmek çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, fal sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında bahçe gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız öfke bilinçüstünüze fışkırabilir.

Kahve falında bahçede incir ağacı görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına alamet eder.

Kahve falında bahçe mantarı görmek onunla güzel bir ilişki kuracağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bahçe ve çiçek görmek makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, daha kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çiçekli bahçe görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına delalettir.

Kahve falında nohut bahçesi görmek ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında bahçeli evde oturmak büyük bir özgüven kazanılacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine işarettir.

Kahve falında bahçeye halı sermek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanmış bahçe görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına delalet eder.