Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev bina görmek

Kahve falında ev bina görmek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, koltuğunun da yükseleceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine inanılır.

Kahve falında ev bina gördüyseniz:

  • Bir yatırımın getirisi yüksek olabilir.

Kahve falında ev bina görmek karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına işarettir.

Kahve falında yeni bina ev görmek etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına delalettir.

Kahve falında bina ev görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına işarettir.

Kahve falında bina ev taşımak birbirlerine her konuda destek olacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir binanın tepesinde olmak başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında bir binayı yıkmak sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine yorulur.

Kahve falında binanın üzerine çıkmak sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında bina yıkılması görmek uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına işarettir.