Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gamze görmek

Kahve falında gamze görmek işlerinin azalacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gamze gördüyseniz:

  • Bilgi toplamanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında çenede gamze görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, kolaylığa kavuşacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine alamet eder.

Kahve falında gamze hakkında görmek birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına işarettir.

Kahve falında gamzeli kadın görmek ısrarcı şekilde yoluna devam eden fal sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına işarettir.

Kahve falında kendi gamzesini görmek dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendinde gamze görmek esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına işarettir.

Kahve falında kendi yüzünde gamze görmek çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına tabir olunur.

Kahve falında yanakta gamze görmek büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yanağında gamze olduğunu görmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine delalet eder.