Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızgın görmek

Kahve falında kızgın görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, çevrenizden takdir görmeye, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine işarettir.

Kahve falında kızgın gördüyseniz:

  • İş hayatınız veya sağlık başlığı altında incelenebilecek konular, gerekli düzenlemeler yapılarak, size daha çok uyan bir modele kavuşabilir.

Kahve falında kızgın at görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızgın olduğunu görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına yorulur.

Kahve falında şeytanı kızgın görmek tövbe etmeye, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine inanılır.

Kahve falında kızgın inek görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşını kızgın görmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, yolunun açık olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızgın soba görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, başarısının çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş anneyi kızgın görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına alamet eder.

Kahve falında kızgın balık görmek karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamet eder.