Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında isauyı görmek

Kahve falında isauyı görmek elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında isauyı gördüyseniz:

  • Taşınmanız veya evde yapacağınız konfor arttıran değişiklikler maddi anlamda da kar etmek anlamına gelebilir.

Kahve falında isra suresi görmek hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kalkmak isteyip kalkamamak kısmetlerin artacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında enes ismini görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine işaret eder.

Kahve falında musa ismi görmek işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birileri tarafından istenmek kendisinden hayır beklenemeyen dosta, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ismini okumak rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine işaret eder.

Kahve falında kenan ismini görmek hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, falı kapatan kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına rivayet eder.

Kahve falında mezar taşında ismini görmek zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, hidayete ermeyi de başaracağına rivayet eder.