Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birini denizde yüzerken görmek

Kahve falında birini denizde yüzerken görmek dişe diş savaşacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini denizde yüzerken gördüyseniz:

  • Heyecanlı programlar ya da tatil planları yapabilir veya stresinizi azaltmanın yollarını bulabilirsiniz.

Kahve falında denizde yüz yıkamak neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına işarettir.

Kahve falında denizde yüzen fil görmek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında denizde yüzen gemiler görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında denizde yüzen aslan görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde yüzememek aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine rivayet eder.

Kahve falında denizde yüzen köpek balığı görmek iç dünyanızın sakinleşeceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında denizde yüzme yarışı yapmak aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Kahve falında denizde kendini yüzerken görmek daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işarettir.