Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında canlı görmek

Kahve falında canlı görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, kazanç ve kar getireceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına inanılır.

Kahve falında canlı gördüyseniz:

  • Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız.

Kahve falında canlı kırmızı gül görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında canlı balık satın almak kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında canlı hayvan yüzmek eve kapanıp, kendine döneceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında canlı midye görmek kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine delalettir.

Kahve falında ölmüş bir erkeği canlı görmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında canlı horoz görmek bolluk içinde yaşayacağına, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş arkadaşını canlı görmek ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş kişiyi canlı görmek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına işarettir.