Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin patronunu görmek

Kahve falında eşinin patronunu görmek başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin patronunu gördüyseniz:

  • Yanlış anlaşılmamaya çalışmalısınız.

Kahve falında patron eşi görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet eder.

Kahve falında patronun eşini görmek ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında patronu ve eşini görmek kısmetin bollaşacağına, kazancı arttıracağına rivayet eder.

Kahve falında eşinin patronunu görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına alamet eder.

Kahve falında patronunu ve eşini görmek sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında patronunun eşini görmek nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında patron ve eşini görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski patronun eşini görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına işaret eder.