Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında börek görmek

Kahve falında börek görmek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, canla başla çalışacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, kulluk derecesinin artmasına, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında börek gördüyseniz:

  • Sorumluluk altına girmeniz gerekebilir.

Kahve falında kıymalı börek almak sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında etli börek yemek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında börek almak çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ıspanak böreği yemek çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında börek pişirmek yeni projelerin ve planların tutacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sigara böreği sardığını görmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına yorulur.

Kahve falında börekçiye gitmek çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, her nimetin lezzetine varacağına yorulmaktadır.

Kahve falında börek tarifi almak rızkında ve malından olacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine alamet etmektedir.