Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin balkonunun yıkıldığını görmek

Kahve falında evin balkonunun yıkıldığını görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evin balkonunun yıkıldığını gördüyseniz:

  • Sabırlı olmalı, olayların üzerine gitmek yerine, olayların istendiği şekilde ilerlemesini sağlayacak koşulların oluşmasını beklemelisiniz.

Kahve falında evin balkonunun yıkılmasını görmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin balkonunun yıkıldığını görmek yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, evlatlarından hayır bulacağına işaret eder.

Kahve falında evinin balkonunun yıkıldığını görmek onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında evin balkonun yıkıldığını görmek kimseye borçlanmayacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balkonun yıkılmasını görmek kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine inanılır.

Kahve falında yıkılmış balkon görmek attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına tabir olunur.

Kahve falında balkon yıkıldığını görmek çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına delalettir.

Kahve falında balkon yıkılmak dertlerin bir anda sona ereceğine, kişinin başarısızlığa düşeceğine alamet eder.