Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yemekte görmek

Kahve falında yemekte görmek yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, hayırlı işlere girişileceğine alamet eder.

Kahve falında yemekte gördüyseniz:

  • Kendinizi işinize verebilirseniz sorunları kolayca çözebileceksiniz.

Kahve falında koruk yemek lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine yorulur.

Kahve falında yemekli davete katılmak ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına delalettir.

Kahve falında tavada yemek pişirmek herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düğün yemeği dağıtmak kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında biriyle bal yemek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hazır helva yemek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Kahve falında kuvvet macunu yemek aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına delalet eder.

Kahve falında büyük erik yemek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine inanılır.