Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nehir görmek

Kahve falında nehir görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, daha fazla mal sahibi olacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına alamet eder.

Kahve falında nehir gördüyseniz:

  • Resmi kuruluşlarla ya da kurumsal firmalarla ilgili konularda veya seyahatler esnasında ertelemeler ya da aksilikler yaşanabilir.

Kahve falında deniz ve nehir görmek bir sebeple sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine alamet eder.

Kahve falında nehirden balık yakalamak işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akan bir nehir görmek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına yorulur.

Kahve falında nehir üzerinde yürümek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, ekonomik durumunun düzeleceğine inanılır.

Kahve falında nehir taşkını görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nehirde sandal görmek zarar edeceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine işarettir.

Kahve falında nehir kenarında oturmak başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına işaret eder.

Kahve falında nehir kenarında durmak tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına rivayet eder.