Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duru su görmek

Kahve falında duru su görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına alamet eder.

Kahve falında duru su gördüyseniz:

  • İşlerin çabuklaşması için insiyatifi ele alıp, kendi yaklaşım derecenizi açıkça ortaya koymanız gerekebilir.

Kahve falında duru suya düşmek pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duru su içmek toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duru suya girmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında temiz duru su görmek yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, inancından ödün vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında akan duru su görmek fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına delalettir.

Kahve falında duru berrak su görmek zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında duru suyun içinde yürümek bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına tabir olunur.

Kahve falında duru akan su görmek arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına rivayet etmektedir.