Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taşan klozet görmek

Kahve falında taşan klozet görmek ruhlarına mevlit okutacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, haksızlıklara uğranılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında taşan klozet gördüyseniz:

  • Sebepsi yere sinirlenmeniz, herşeye kızmanız mümkündür.

Kahve falında klozet taşması görmek hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, keyfinin olmayacağına işarettir.

Kahve falında taşmış klozet görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına yorulur.

Kahve falında taşan klozet görmek büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında klozet taşı görmek yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında klozette kaka görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden fal sahibinin hasta olacağına, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında klozete düşmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında klozet tuvalet görmek spora başlayacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında klozet fırçası görmek Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, kazancının çok düşeceğine delalet etmektedir.