Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin aldattığını görmek

Kahve falında eşinin aldattığını görmek şöhretli biri olunacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, fakirlikten kurtulmaya, nefsine yenileceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin aldattığını gördüyseniz:

  • Kötü niyetli olmasa bile ondan zarar görebilirsiniz.

Kahve falında kadının eşini aldattığını görmek büyük başarılar elde edeceğine, meşakkate düşeceğine alamet eder.

Kahve falında eşinin aldatilmak zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, kariyerinde atılım yapacağına yorulur.

Kahve falında eşini aldatırken görmek işlerinin baltalanacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşin aldattığını görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında eşini aldatan birini görmek sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin aldattığını hissetmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına delalettir.

Kahve falında eşin tarafından aldatılmak zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin aldattığını düşünmek bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına tabir olunur.