Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında girdap görmek

Kahve falında girdap görmek kişinin malını kaybedebileceğine, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında girdap gördüyseniz:

  • Yeterince kendinizi işinize vermemeniz nedeniyle patronunuz ya da amirinizle sürtüşmeye girebilirsiniz.İşinize yeterince konsantre olamamanızın nedeni, ondan hoşlanmamanızsa kendinize yeni bir iş arayın.

Kahve falında girdaptan kurtulmak afiyette giden düzeninden olacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına tabir olunur.

Kahve falında gökyüzünde girdap görmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına delalettir.

Kahve falında girdap görmek ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet eder.

Kahve falında girdaba kapılmak çok mutlu bir hayata sahip olacağına, başarılarının katlanacağına delalet eder.

Kahve falında deniz girdabı görmek hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında girdaplı deniz görmek aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizde girdaba yakalanmak karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Kahve falında denizde girdap görmek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine işarettir.