Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında panda görmek

Kahve falında panda görmek başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, başının belaya girmeyeceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında panda gördüyseniz:

  • Bazı teklif ya da öneriler kendinizi iyi hissetmenizi sağlamayacaksa, belli anlaşmaları onaylamak ya da imzalamak için biraz daha beklemek gerekebilir.

Kahve falında yavru panda görmek hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan fal sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında küçük panda görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, şansının ve bahtının açılacağına delalettir.

Kahve falında panda görmek küçük ise kazancınızın daha az olacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü panda görmek kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz panda görmek kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Kahve falında oyuncak panda görmek kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına delalettir.