Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kağıt deste para görmek

Kahve falında kağıt deste para görmek işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına yorulur.

Kahve falında kağıt deste para gördüyseniz:

  • Kapıldığınız herşeyi ben biliyorum havasından bir an önce vazgeçin.

Kahve falında kağıt deste para görmek iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, bir yere taşınmaya delalet eder.

Kahve falında bir deste kağıt para görmek huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine alamet eder.

Kahve falında deste kağıt para görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında deste deste kağıt para bulmak hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir deste kağıt para bulmak kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, çok büyük destek vereceğine ve zarara girmesine engel olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kağıt para destesi görmek sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında desteyle kağıt para görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işaret eder.

Kahve falında deste deste kağıt para görmek hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine işaret etmektedir.