Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor örümcek görmek

Kahve falında mor örümcek görmek işlerin ve düzenin bozulacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, kendisini ona adayacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına rivayet eder.

Kahve falında mor örümcek gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya geride kalmanıza neden olan iş birliklerini veya ilişkileri sorgulayabilirsiniz.

Kahve falında mor örümcek görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, iş yeri sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında örümcek ısırığı görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında örümcekleri öldürmek kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında örümcek ezmek rahatlık ve ferahlık bulacağına, borçlarının kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük bir örümcek görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tuvalette örümcek görmek kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, hatalarından erken döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evde büyük örümcek görmek uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına işaret eder.

Kahve falında denizde örümcek görmek imkânların günden güne azalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.