Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elini delik görmek

Kahve falında elini delik görmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına işaret eder.

Kahve falında elini delik gördüyseniz:

  • Pazarlık yapmanızı gerektiren durumlar söz konusu olabilir.

Kahve falında tuvalet deliğine elini sokmak fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elinde delik görmek sorunlu bir hayat yaşayacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuvalet deliğine el sokmak çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında elinin delik olduğunu görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında elini delik görmek büyük başarılar kazanılacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dar bir delikten geçmek herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında delik kağıt para görmek büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına yorulur.

Kahve falında parmağını delik görmek sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına tabir olunur.