Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağmur birikintisi görmek

Kahve falında yağmur birikintisi görmek işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, gelirinden yana memnun olacağına delalettir.

Kahve falında yağmur birikintisi gördüyseniz:

  • Araştırmaların detaylı yapılması gerekiyor.

Kahve falında yağmur birikintisi görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, fal sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında yağmur suyu birikintisi görmek esenliği bulacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya işaret etmektedir.

Kahve falında kar birikintisi görmek aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine alamet eder.

Kahve falında derin su birikintisi görmek çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Kahve falında su birikintisinde yüzmek şifa göreceğine, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında su birikintisine basmak işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine inanılır.

Kahve falında idrar birikintisi görmek çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, rızkın çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kum birikintisi görmek yaşam tecrübesi edineceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına yorulmaktadır.