Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağmurda koştuğunu görmek

Kahve falında yağmurda koştuğunu görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, fal sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, rakiplerine yenileceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yağmurda koştuğunu gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar ya da işler iniş çıkışlı bir seyir izleyebilir.

Kahve falında yağan yağmuru izlemek işten yana kısmetinin kapanacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve falı kapatan kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kar yağmur fırtına görmek kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorulur.

Kahve falında yağmur su görmek endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yağmur yağmamasına işarettir.

Kahve falında yağan yağmur görmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına işarettir.

Kahve falında yağmur ve karın yağdığını görmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yağmurlu havada gelinlik giymek göreceği destekten dolayı moral bulacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında evin içinde yağmur görmek evlerine dünürcü geleceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yağmurda ıslanmak ve koşmak vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına yorulur.