Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvar görmek

Kahve falında duvar görmek aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine işarettir.

Kahve falında duvar gördüyseniz:

  • Diğerleri ne yaptığınızı anlamasada siz hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Kahve falında duvarda kedi görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında duvara asmak hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvara yaslanmak yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duvarı rutubetli görmek uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına işaret eder.

Kahve falında duvara tırmanmaya çalışmak hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına yorulur.

Kahve falında duvarda delik görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında turuncu renk duvar görmek insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında taştan duvar örmek işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına alamet eder.