Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir erkek çocuğu görmek

Kahve falında bir erkek çocuğu görmek sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, işlerinin kapanacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına işaret eder.

Kahve falında bir erkek çocuğu gördüyseniz:

  • Bir ilişki belli konularda ilerlemenizi sağlayabilir.

Kahve falında erkek çocuğunun olduğunu görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine yorulur.

Kahve falında erkek çocuğuna yemek yedirmek kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında erkek çocuğa sarılmak sevap işleyeceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına alamet eder.

Kahve falında erkek çocuğunun altını değiştirmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğunu yürürken görmek maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında çingene erkek çocuğu görmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, kazançsız işler peşinde olmaya işaret eder.

Kahve falında yetim erkek çocuğu görmek iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğunun emzirmek kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine alamet eder.