Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki keklik görmek

Kahve falında iki keklik görmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, kederden ve stresten kurtulacağına, fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, büyük borçlar alınacağına yorulur.

Kahve falında iki keklik gördüyseniz:

  • Sizden fayda sağlamaya çalışan ya da yanlış imaj çizen kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında iki keklik görmek ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine işarettir.

Kahve falında keklik sesi duymak helal rızık elde edeceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına tabir olunur.

Kahve falında keklik avlamak büyük kazanç elde edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına tabir olunur.

Kahve falında keklik satın almak işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına rivayet eder.

Kahve falında dişi keklik görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında keklik eti görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kafeste keklik görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalettir.

Kahve falında canlı keklik yakalamak kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.