Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliden soğumak

Kahve falında sevgiliden soğumak özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, fal sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliden soğumak gördüyseniz:

  • Çözüm bulma yeteneğiniz size duyulan ihtiyacı arttırabilir.

Kahve falında sevgiliden soğumak yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgiliden soğuduğunu görmek bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, işlerin devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinden soğumak tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine tabir olunur.

Kahve falında havaların soğuduğunu görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında birinden soğumak işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, parasının ve malının çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi kovalamak rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliyle görmek hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, kişinin esenlik bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyi başkasıyla görmek sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.