Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında amca yı görmek

Kahve falında amca yı görmek çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, sorunların son bulacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında amca yı gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kimseler ya da aileniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler.

Kahve falında ölü amca görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine yorulur.

Kahve falında amca çocuğunu görmek işinin gücünün de hep rast gideceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında amca kızının öldüğünü görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üvey amca görmek geleceğe dair planlar yapacağına, zararların üst üste geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında amca oğluyla öpüşmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, çok dikkat çekeceğine işaret eder.

Kahve falında amcamın öldüğünü görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş amcasını canlı görmek düşmanlarını bile affedeceğine, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında amcayı öpmek artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalettir.