Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düşüp yaralandığını görmek

Kahve falında düşüp yaralandığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında düşüp yaralandığını gördüyseniz:

  • İş konusunda önemli bir tercihte bulunmanız gerekecek.

Kahve falında telefonun düşüp yaralandığını görmek ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yüksekten düşüp yaralanmak şansın açılacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşüp yaralandığını görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında düşüp yaralanmak koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin düşüp yaralandığını görmek daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında düşerek yaralanmak girdiği her işte büyük adımlar atacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kolunda yara görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine inanılır.

Kahve falında burnunda yara olduğunu görmek bir işi rakiplerine kaptıracağına, bunu Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına tabir olunur.