Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tasma görmek

Kahve falında tasma görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine yorulur.

Kahve falında tasma gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanmak hoşunuza gidecek.

Kahve falında köpek tasması görmek yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine inanılır.

Kahve falında köpeği tasmasından tutmak her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, fal sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında köpeğin tasmasından tutmak içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında tasma takmak ömrünün uzun olacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Kahve falında tasma görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpege tasma takmak girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında tasmalı kedi görmek insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına delalet eder.

Kahve falında tasmalı köpek görmek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine işarettir.