Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında valizini çaldırmak

Kahve falında valizini çaldırmak hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında valizini çaldırmak gördüyseniz:

  • İşinizi, maddi durumunuzu veya iş birliklerinizi ilgilendiren değişiklikler ilerlemenize katkı sağlayabilir.

Kahve falında valizini çaldırmak kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında valiz çaldırmak hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına delalettir.

Kahve falında içi dolu valiz görmek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski valiz görmek ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına yorulur.

Kahve falında yolculuk için valiz hazırlamak ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında valiz aldığını görmek huzursuz ve mutsuz olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine işarettir.

Kahve falında elbiseleri valize koymak kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında bir valiz para görmek ters giden işlerin normale döneceğine, sağlığının bozulmayacağına rivayet eder.