Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz köpüklü deniz görmek

Kahve falında beyaz köpüklü deniz görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, variyetini çoğaltacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz köpüklü deniz gördüyseniz:

  • Ruhsal ya da felsefik yaşam tarzı değişiklikleri olumlu sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında beyaz deniz köpüğü görmek yönlendireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında beyaz köpüklü deniz görmek dinamik ve neşeli duruma geleceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deniz köpüğü görmek başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine işaret eder.

Kahve falında köpüklü deniz suyu görmek alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında köpük denizde yüzmek imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine delalettir.

Kahve falında denizi köpük köpük görmek yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, kendisini geliştireceğine alamet eder.

Kahve falında denizde köpük görmek hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında denizin köpük köpük olduğunu görmek kötü kişilerden uzak durulacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine tabir olunur.