Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaşlı birinin namaz kıldığını görmek

Kahve falında yaşlı birinin namaz kıldığını görmek insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, imkânlarının azalacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına delalettir.

Kahve falında yaşlı birinin namaz kıldığını gördüyseniz:

  • Geniş düşünün veya farklı şeyler yapın.

Kahve falında yaşlı bir kadının namaz kıldığını görmek gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına delalet eder.

Kahve falında yaşlı birinin namaz kıldığını görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında namaz kılan yaşlı adam görmek dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, çalıştığına değeceğine delalet eder.

Kahve falında namaz kılan yaşlı kadın görmek mesleğine dört elle sarılacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında namaz kılan yaşlı görmek işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında akşam namaz kıldığını görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına alamet eder.

Kahve falında dar yerde namaz kılmak önemli işlere imza atacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında toplumla namaz kılmak zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına rivayet etmektedir.