Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında soğuk görmek

Kahve falında soğuk görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, çok büyük ses getireceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, çok mutsuz olacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında soğuk gördüyseniz:

  • Fark yaratarak imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında soğuktan donmak konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, hırpalanacağına, darp edileceğine alamet eder.

Kahve falında soğuk denizde yüzmek çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında ellerinin soğuk olduğunu görmek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine delalet eder.

Kahve falında soğuk havuza girmek bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına işaret eder.

Kahve falında soğuk suya düşmek zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, sağlıklı ve zinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ellerini soğuk görmek kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, işlerin hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok soğuk olduğunu görmek bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında soğuk dereye girmek çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, hep yerinde sayacağına işaret eder.