Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek arkadaşını aileyle tanıştırmak

Kahve falında erkek arkadaşını aileyle tanıştırmak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, görmediği yerlere gideceğine işarettir.

Kahve falında erkek arkadaşını aileyle tanıştırmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz.

Kahve falında erkek arkadaşını aileyle tanıştırmak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine yorulur.

Kahve falında erkek arkadaşını ailenle tanıştırmak elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek arkadaşı aileyle tanıştırmak bazı sorunlar ile karşılaşacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşını ailenle tanıştırmak geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine inanılır.

Kahve falında sevgilini ailenle tanıştırdığını görmek eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, geçiminin kolaylaşacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğin insanı ailenle tanıştırmak anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgilinin ailesiyle tanıştığını görmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, ele geçen parada artış olacağına alamet eder.

Kahve falında sevgiliyi aileyle tanıştırmak gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine inanılır.