Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boz at görmek

Kahve falında boz at görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, güzel günler yaşayacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, sıkıntılarının biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boz at gördüyseniz:

  • Belli başlı ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde zorlanabilirsiniz.

Kahve falında boz at görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, problemlerinin biteceğine delalet eder.

Kahve falında boz renkli at görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına inanılır.

Kahve falında bozulmuş araba görmek çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, siparişlerinin çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında araba bozulması görmek kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında bozulmuş süt içmek aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, fal sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine delalettir.

Kahve falında kızlık zarı bozulmasını görmek kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında boz fare görmek çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına delalettir.

Kahve falında bozulmuş çorba görmek varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına delalettir.