Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında seramik görmek

Kahve falında seramik görmek bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, üzüleceğine ve hastalanacağına, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına inanılır.

Kahve falında seramik gördüyseniz:

  • Çıkacağınız yolculuklarda yaratıcı fikirlerinizi kullanma şansı bulabilirsiniz.

Kahve falında seramik görmek elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında seramik döşemek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi seramik görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında beyaz seramik görmek kudretli ve hikmetli kimse olacağına, toplum için faydalı işler yapacağına işarettir.

Kahve falında seramik bardak görmek çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına inanılır.

Kahve falında seramik yapmak alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.