Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düğün davetiyesi bastırmak

Kahve falında düğün davetiyesi bastırmak aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi bastırmak gördüyseniz:

  • Hayatınızı geliştirmenizi sağlayacak maddi bir kazanç söz konusu olabilir.

Kahve falında düğün davetiyesi bastırmak sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında davetiye bastırmak hasta ve üzgün olacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine işarettir.

Kahve falında fotoğraf bastırmak dini duygularının ve inancının güçleneceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anahtar bastırmak bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına alamet eder.

Kahve falında kurana el bastırmak yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, adının ve şanının yürüyeceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşının düğün davetiyesini almak kötü halin son bulacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının düğün davetiyesini görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi aldığını görmek işlerin bu yüzden epey aksayacağına, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine alamet etmektedir.